Kontakt

Kontakta oss på Jengla Omsorg

Stående från vänster: Cecilia Forsblom, Karvan Chian, Olof Pettersson, Josef Hjertzell, Emma Persson (föräldraledig), Linda Grann, Therese Waldenborg, Annika Hallberg-Juhlin, Lena Johnsson, Rickard Grann, Jenny Lenander
Saknas på bilden: Viktoria Lagerholm och Mikaela Severinsson
NamnBefattningTelefonE-post
Linda GrannVD0702-52 05 95linda@jengla.se
Josef HjertzellUppdragschef Syd0731-44 98 80josef@jengla.se
Olof PeterssonUppdragschef Syd0731-44 98 90olof@jengla.se
Lena JohnssonUppdragschef Syd0731-44 98 70lena@jengla.se
Rickard GrannAdministrativ Chef0704-24 99 00rickard@jengla.se
Viktoria LagerholmEkonomichef0731-44 98 06viktoria@jengla.se
Annika Hallberg-JuhlinUppdragschef Väst0768-67 50 00annika@jengla.se
Jenny LenanderUppdragschef Väst0731-44 98 09jenny@jengla.se
Mikaela SeverinssonUppdragschef Väst0731-44 98 65mikaela@jengla.se
Karvan ChianUppdragschef Öst0731-44 98 60karvan@jengla.se
Cecilia ForsblomUppdragschef Öst0731-44 98 08cecilia@jengla.se

Har du en fråga, eller om du inte vet vem som du skall kontakta kan du fylla i formuläret, nedan, så kontaktar vi dig så fort som vi har möjlighet.

Här fyller du i ditt telefonnummer