Personlig assistans – på dina villkor

Kontakt

Kontakta oss på Jengla Omsorg

Stående från vänster: Karvan Chian, Olof Pettersson, Josef Hjertzell, Emma Persson, Linda Grann, Therese Waldenborg, Annika Hallberg-Juhlin, Lena Johnsson, Rickard Grann, Jenny Lenander Saknas på bilden: Viktoria Lagerholm och Mikaela Severinsson
NamnBefattningTelefonE-post
Rickard GrannVD0704-24 99 00rickard@jengla.se
Josef HjertzellAffärsområdeschef Personlig assistans0731-44 98 80josef@jengla.se
Linda GrannUtbildningschef0702-52 05 95linda@jengla.se
Ann-Caroline LejoxEkonomichef0731-44 98 06ann-caroline@jengla.se
Olof PeterssonUppdragschef Syd0731-44 98 90olof@jengla.se
Lena JohnssonUppdragschef Syd0731-44 98 70lena@jengla.se
Sarah RazzaqUppdragschef Syd0708-10 65 25sarah@jengla.se
Anja GodályUppdragschef Syd0729-65 22 64anja@jengla.se
Jonas WankerUppdragschef Syd0721-83 97 87jonas@jengla.se
Marlena Kalita RosdahlUppdragschef Syd0733-52 99 06marlena@jengla.se
Annika Hallberg-JuhlinUppdragschef Väst0768-67 50 00annika@jengla.se
Jenny LenanderUppdragschef Väst0768-13 02 27jenny@jengla.se
Charlotta SundingUppdragschef Väst0731-44 98 09charlotta@jengla.se
Karvan ChianUppdragschef Öst0731-44 98 60karvan@jengla.se
Mikael Engström Uppdragschef Sjuhärad0723-13 02 14mikael@jengla.se
Anders RoxeniusUppdragschef Sjuhärad0723-13 02 16anders@jengla.se
Mikaela KellgrenUppdragschef Värmland0731-44 98 55mikaela.kellgren@jengla.se
Linda SvenssonBackoffice0731-44 98 50linda.svensson@jengla.se
Jessica RisbergBackoffice0731-44 98 76jessica@jengla.se
Petra SevcukBackoffice0731-44 98 64petra@jengla.se

Har du en fråga, eller om du inte vet vem som du skall kontakta kan du fylla i formuläret, nedan, så kontaktar vi dig så fort som vi har möjlighet.

Här fyller du i ditt telefonnummer