Personal

17 inlägg

Vi skall göra allt som står i vår makt, för att assistansen hos er skall fungera…

Västra regionen  Södra regionen  Östra regionen  Backoffice  Ledning

Rickard Grann

Verkställande direktör
rickard@jengla.se
0704-24 99 00

josef hjertzell

Josef Hjertzell

Affärsområdeschef Assistans
josef@jengla.se
0731-44 98 80

sarah razzaq

Sarah Razzaq

Uppdragschef Syd
sarah@jengla.se
0708-10 65 25

jonas wanker

Jonas Wanker

Uppdragschef Syd
jonas@jengla.se
0721-83 97 87

karvan chian

Karvan Chian

Uppdragschef Öst
karvan@jengla.se
0731-44 98 60

linda grann

Linda Grann

Utbildningschef
linda@jengla.se
0702-52 05 95